O nás

Energetická kancelář je v českých podmínkách unikátním projektem. Jejím cílem je zlevnit zákazníkovi jeho výdaje za elektřinu a plyn a zároveň zjednodušit jeho starost s vytápěcí technikou a osvětlením. Staráme se o komplexní řešení dodávky a úspor energií pro domácnosti, firmy, obce a veřejnou správu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a prověřeným kontaktům vybereme prostřednictvím energetické soutěže nejvhodnějšího dodavatele elektřiny a plynu. Domácnostem zároveň zajistíme i výběr a dodávku vytápěcí techniky (tepelná čerpadla, plynové kotle a kotle na tuhá paliva), kde mu dokážeme pomoci i se získáním kotlíkové dotace. Majitelům kotlů na tuhá paliva pak vybereme a dovezeme finančně výhodné pelety, brikety, hnědé či černé uhlí prvotřídní kvality. Domácnostem, firmám i organizacím zajistíme návrh, dodávku a instalaci osvětlení včetně světelných zdrojů.

Svěřte své starosti ohledně energií našemu téměř stočlennému týmu zkušených a ochotných pracovníků, kteří s vámi rádi proberou možnosti úspor, a připojte se k desítkám tisíc spokojených zákazníků. Věřte profesionálům v oboru!

Subjektem zajišťujícím mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 15, Praha 2, jejíž internetová adresa je www.coi.cz a https://adr.coi.cz/csVedení společnosti

Energetická kancelář je řízena a tvořena profesionály, kteří disponují hlubokými znalostmi a nezměrnými zkušenostmi. Tyto hodnoty nyní nabízíme vám.

Ján Mojžíš

vedoucí kontaktních center

mojzis@ek.cz

Ing. Barbora Turečková

ředitelka společnosti

tureckova@ek.cz

Historie společnosti

Energetickou kancelář založili lidé, kteří se v prostředí obchodu s energiemi pohybují více než 10 let. Jako obchodní zástupci předních dodavatelů elektřiny, plynu a zdrojů vytápění jsme pomohli již stovkám tisíc zákazníků k nižším platbám za energie. Disponujeme řadou kontaktů a zkušeností, díky nimž dnes můžeme zákazníkovi nabídnout prvotřídní servis v zajištění nejvhodnějšího dodavatele těchto služeb. Činíme tak principem energetické soutěže. Velké množství zákazníků, které oslovujeme, nám dává možnost dostat se na mnohem nižší ceny, než jaké má konkrétní dodavatel v oficiálním ceníku. Tyto výrazné slevy spolu s komplexním servisem ohledně výběru a dodávky vytápěcí techniky a paliva nyní nabízíme i vám.

Kariéra

Protože je o naše služby velký zájem, rozšiřujeme tým našich spolupracovníků po celé republice. Výpis volných pozic najdete níže. Pokud jste komunikativní, stejně jako my rádi pomáháte lidem a chcete si vydělat zajímavé peníze, zavolejte nám na tel.: +420 727 858 811 nebo pošlete životopis na info@ek.cz. Těšíme se na vás!

Telefonní specialista

Energetická kancelář vypisuje výběrové řízení na pozici telefonní specialista.

  • Výborné komunikační dovednosti a nebojíte se je použít
  • Baví Vás komunikace s lidmi a máte pozitivní přístup k práci
  • Jste spolehlivý, zodpovědný a týmový hráč s tahem na branku
  • Více na www.prace.cz

Pro domácnosti

Neplaťte zbytečně vysoké náklady za elektřinu a plyn. Ušetřené peníze použijte třeba na rodinnou dovolenou.

Chci výhodnější cenu

Pro veřejnou správu a organizace

Ulevte napjatému rozpočtu vaší obce nebo organizace. Rádi vás navštívíme a snížíme výši vašich plateb za elektřinu a plyn.

Chci snížit náklady

Pro podnikatele a firmy

Náklady na energie se dají vždycky snížit. Nechte si od nás udělat nabídku a plaťte méně.

Chci úpravu pro firmu