Palivo

Jste majitelem kotle na tuhá paliva? Topíte briketami, peletami, černým či hnědým uhlím? Doporučíme a dodáme vám prvotřídní palivo za skvělou cenu. O vše se postaráme za vás.

Co vám můžeme nabídnout

Již několik let spolupracujeme s předními českými dodavateli paliva pro kotle na tuhá paliva pro domácnosti a malé firmy. Vzhledem k velkému množství našich zákazníků vám dokážeme nabídnout bezkonkurenčně nízkou cenu, na níž se jednotlivá domácnost nikdy nemůže dostat. Pelety našeho dodavatele dokonce získaly ocenění „Velmi dobrá kvalita“ prestižního nezávislého měsíčníku dTest. Na základě vaší poptávky vám doporučíme, společně vybereme a následně dodáme vhodný typ paliva pro váš kotel. Jedná se o brikety, pelety, černé a hnědé uhlí prvotřídní kvality.

Jak to probíhá

Ozvěte se nám prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo kontaktního formuláře. Do druhého dne vám zavolá náš operátor a probere s vámi detaily vaší poptávky. Společně provedeme objednávku a sdělíme vám termín dodávky paliva. Pokud máte u kotle prostor, můžeme vám palivo i zdarma složit. Palivo vozíme do 15 pracovních dnů od objednávky po celé ČR.