Světlo

Domácnostem, firmám i institucím zajistíme návrh, dodávku a instalaci osvětlení včetně světelných zdrojů. Domácnost průměrně ušetří až 4 000 korun a firmy desítky až stovky tisíc.

Co vám můžeme nabídnout

V roce 2011 jsme spustili poradensko-prodejní portál eSvětlo.cz, který se specializuje na svítidla všeho druhu i úsporné zdroje. Od té doby jsme dodali svítidla, žárovky a další příslušenství desetitisícům zákazníků a stali se jedním z největších prodejců tohoto sortimentu v ČR. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími světovými dodavateli svítidel a světelných zdrojů na světě. Díky velkým odběrům zboží vám dokážeme nabídnout vynikající cenové podmínky. Mezi naše reference patří jak běžné domácnosti, tak firmy, restaurace nebo osvětlení různých eventů. Kontaktujte nás a naši experti vám doporučí a zajistí instalaci vhodného osvětlení včetně vysoce energeticky úsporných LED zdrojů pro celý váš byt, dům či provoz.

Jak to probíhá

Zavolejte nám na telefon +420 552 319 955, napište na adresu info@ek.cz nebo se zastavte přímo v našem sídle v Praze na Václavském náměstí 806/62. Rádi vám poradíme a probereme s vámi detaily vaší poptávky. Ať už se jedná o ekonomický audit vašeho osvětlení, nebo návrh či výměnu nových svítidel a zdrojů, můžete se na nás vždy spolehnout. Kvalita a prvotřídní péče jsou pro nás na prvním místě.

Kontaktujte nás ještě dnes a šetřete svůj čas a peníze. Ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře níže. Můžete nám také napsat mail na adresu info@esvetlo.cz nebo zavolat na číslo +420 727 946 827. Rádi s vámi vše probereme a doporučíme nejvhodnější postup.