Teplo

Stavíte dům nebo vlastníte dosluhující kotel? Vybereme a dodáme vám vynikající zdroj tepla za bezkonkurenční cenu. O vše se postaráme za vás.

Co vám můžeme nabídnout

Již několik let spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli tepelných zdrojů pro domácnosti a malé firmy. Zařídíme vám návrh, dodávku a instalaci tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva s automatickým přikladačem nebo plynových kondenzačních kotlů prvotřídní kvality za vynikající cenu.

Jak to probíhá

Ozvěte se nám prostřednictvím telefonu, mailu nebo kontaktního formuláře. Do druhého dne vám zavolá náš operátor a domluví s vámi termín schůzky podle vašeho přání. Naši speciálně vyškolení obchodníci dojedou až k vám a doporučí vám nejvhodnější zařízení pro váš dům. S obchodníkem sepíšete smlouvu. Následně vás navštíví technik, se kterým detailně doladíte technickou stránku dodávky. Během dvou měsíců vám dodavatel přijede nainstalovat objednaný zdroj tepla. Pokud bude zdrojem tepla kotel na tuhá paliva, rádi vám doporučíme a dodáme i konkrétní typ kvalitního paliva za skvělou cenu.

Můžu využít kotlíkových dotací?

Samozřejmě. Při výměně starého kotle na tuhá paliva za nový máte právo žádat o kotlíkové dotace a získat tak až 85% slevu na pořízení nového kotle. Výše dotace vždy závisí na konkrétním kraji, který vyhlašuje dotační výzvu. Informace zjistíte vždy na oficiálních stránkách konkrétního kraje. Pokud váš kraj výzvu vyhlásí, pomůžeme vám na kotlíkovou dotaci dosáhnout. Náš obchodník s vámi sepíše žádost o poskytnutí dotace a zároveň i smlouvu na pořízení kotle na tuhá paliva. Žádost následně zašleme na kraj. Pokud kraj vaši žádost schválí, pošle vám žádanou částku na účet. Vy ji následně zašlete dodavateli, s nímž je sepsána smlouva. Technik dodavatele s vámi pak dořeší technické detaily a následně proběhne montáž. Pokud kraj žádost zamítne, protože stanovená kapacita byla již vyčerpána, tak zaplatíte celou částku sami a o její proplacení pak budeme žádat zpětně v dalším kole výzvy kraje.